Trabajos de Archivistas y curadores de museos en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Konservator Restavrator Z Doktoratom (šifra Razpisa 8-11/2017) - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Archivistas, bibliotecarios, curadores y afines : Archivistas y curadores de museos.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture : Bibliotekarji/bibliotekarke, arhivarji/arhivarke in konservatorji/konservatorke : Arhivarji/arhivarke in konservatorji/konservatorke.

Descripción de la oferta de trabajo:
KONSERVATOR ZA KULTURNO DEDIŠČINO, poskusno delo 5 mesecev, Določen čas oz. do 31.03.2022, skrajšan delovni čas, 8 ur, IZVAJANJE KOMPLEKSNIH KONSERVATORSKO, -RESTAVRATORSKIH DEL IN VODENJE PROCESOV, KI SESTAVLJAJO NALOGE, DOLOČENE Z 11. ČLENOM PRAVILNIKA O NOTRANJI ORGANIZACIJI , ZBIRANJE, UREJANJE IN POSREDOVANJE PODATKOV IN E-VSEBIN O DEDIŠČINI ZA POTREBE REGISTRA DEDIŠČINE IN DRUGIH PODATKOVNIH ZBIRK, VODENJE IN SODELOVANJE PRI RAZVOJNIH IN RAZISKOVALNIH PROJEKTIH, ZAGOTAVLJANJE LASTNEGA IZPOPOLNJEVANJA, UVAJANJA SODOBNIH KONSERVATORSKO-RESTAVRATORSKIH METOD V PRAKSO, IZMENJAVE ZNANJA IN PROMOCIJE KONSERVATORSTVA-RESTAVRATORSTVA, VODENJE IN SODELOVANJE V PROGRAMIH PRIPRAVNIŠTVA, IZPOPOLNJEVANJA IN PRAKSE ZA IZOBRAŽEVALNE PROGRAME, PUBLICIRANJE IN PROMOCIJA IZSLEDKOV SVOJEGA IN SKUPINSKEGA STROKOVNEGA DELA, SODELOVANJE PRI DELU DRUGIH ORGANIZACIJSKIH ENOT V SODELOVANJU Z NADREJENIM, DRUGA DELA PO NALOGU NADREJENEGA. , Zahtevana strokovna izobrazba (raven, področje): doktorat znanosti (prejšnji), doktorat znanosti (tretja bolonjska stopnja); področje izobrazbe (KLASIUS-P): 211-Umetnostna zgodovina, slikarstvo, kiparstvo, 214-Oblikovanje, 225-Zgodovina in arheologija, 312-Sociologija in študij kultur, 322-Knjižničarstvo, dokumentalistika, arhivistika, 421-Biologija in biokemija, 442-Kemija, 521-Strojništvo in obdelava kovin, 58-Arhitektura, urbanizem in gradbeništvo; strokovni naziv: konservator restavrator z doktoratom, višji konservator restavrator, konservatorsko restavratorski svetovalec, konservatorsko restavratorski svetnik (v kolikor ga izbrani kandidat nima, ga mora opraviti v zakonsko določenem roku); funkcionalna znanja, sposobnosti in spretnosti: znanje enega svetovnega jezika, aktivno znanje slovenskega jezika, poznavanje dela z osebnim računalnikom, vozniški izpit B kategorije; delovne izkušnje: enako izkušnjam za pridobitev naziva.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 867 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 17/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 8.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: JAVNI ZAVOD REPUBLIKE SLOVENIJE ZA VARSTVO KULTURNE DEDIŠČINE.

Dirección: Poljanska cesta 40 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: HORVAT MAJA

Email: zaposlitevReemplazar por una arrobazvkds.si

Teléfono: 01 23 43 112.

Ver las 28 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Archivistas, bibliotecarios, curadores y afines : Archivistas y curadores de museos ofertadas.