kokk. Louna-Eesti. Estonia

Vacantes de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados en Louna-Eesti (Estonia)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados.
Teenindus- ja müügitöötajad.

Descripción de la oferta de trabajo:
otsime oma tiimi motiveeritud, kiire taibuga, professionaalse tõsidusega oma töösse suhtuvaid kokkasid, keda ei hirmuta ka kiired hetked köögis, kellel on ideid, mida soovib realiseerida ja on hea tiimitöötaja. Menüü koolituse teostame kohapeal.koka ülesanneteks on lõunapakkumiste ja a la carte roogade valmistamine; vajalike ettevalmistuste tegemine, köögi puhtuse ja korrashoiu tagamine.väga toredat töökollektiivi, tänapäevaseid töötingimusi, kokkuleppelist palka, töökarjääril arenemise ja rohkem teenimise võimalust, pika-ajalist töösuhet. Garanteerime tublidele, kohusetundlikele ning lojaalsetele töötajatele iga-aastase palgatõusu. hindame majale lojaalseid kokkasid, kes on valmis arenema ja töötama pikaajaliselt. Oleme valmis kompromissideks palga läbirääkimistel, eeldame kandidaadilt reaalsele palgasoovile vastavat koolitust/töökogemust ning ka soovi tõestada seda tööpanusega meie ettevõttesse. Oleme edasiarenev ettevõte, mis on alati hinnanud majale lojaalseid inimesi, ning neile majasiseselt pakkunud võimalust areneda karjääriredelil ning stabiilset iga-aastast palgatõusu. Töötajate motiveerimiseks ning tänutäheks nendepoolse panuse eest ettevõttele, korraldame paar korda aastas firmasiseseid väljasõite ning ühiseid tööväliseid vaba-aja ettevõtmisi. Seega, kui tunned, et võiksid kuuluda "Sheriffi tiimi" ning omapoolse panusena täiustada meie toredat kollektiivi, siis võta meiega julgesti ühendust!

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Lõuna-Eesti.

Ver 634 ofertas de trabajo en "Louna-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 05/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Lenguas exigidas: estonio: (bueno) .

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Keiu Merimaa, infoReemplazar por una arrobasheriffsaloon.com, 56271819

Empresa: Delistra OÜ.

Dirección: Gildi tn 7, Tartu linn, Tartu maakond.

Contacto: Keiu Merimaa

Email: infoReemplazar por una arrobasheriffsaloon.com

Teléfono: 56271819.

Ver las 145 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados ofertadas.