Knihovnice / knihovník Městská knihovna v Praze, Specialisté v knihovnách a v příbuzných oblastech

Contrato en República Checa (Hlavní město Praha) de Bibliotecarios, documentalistas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Archivistas, bibliotecarios, curadores y afines : Bibliotecarios, documentalistas y afines.
Specialisté : Specialisté v oblasti právní, sociální, kulturní a v příbuzných oborech : Specialisté v knihovnách, archivech a v příbuzných oborech : Specialisté v knihovnách a v příbuzných oborech.

Descripción de la oferta de trabajo:
Hledáme posilu do sítě Městské knihovny v Praze na pozici knihovník/knihovnice. Jedná se o rozmanitou práci s důrazem na práci s fondem, kontakt s návštěvníky knihovny a vyhledávání a poskytování informací. Požadujeme: Minimálně vyšší odborné vzdělání, obor Informační technologie a knihovnictví výhodou. Praxe v oboru výhodou. Komunikační schopnosti. Schopnost samostatné a týmové práce. Výbornou znalost českého jazyka slovem i písmem (rodilý mluvčí). Znalost anglického jazyka. Počítačová gramotnost. Dobrý zdravotní stav. Odolnost vůči stresu. Nabízíme: Plný (40 hodin týdně) i poloviční (20 hodin týdně) úvazek. Pracovní poměr na dobu určitou – od 1. 7. 2017 do 30. 6. 2018 s možností prodloužení. Odpovídající platové ohodnocení podle platových podmínek uvedených na konci inzerátu Možnost prohlubovat odborné znalosti a dovednosti. Příspěvek na stravné. Jistotu seriózního zaměstnavatele. V případě, že máte zájem o zařazení do výběrového řízení a splňujete naše požadavky, pošlete své strukturované CV na personalnioddeleniReemplazar por una arrobamlp.cz do 14. 6. 2017. Do předmětu uveďte, o jaký úvazek máte zájem.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 261 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/06/2017.

Nº de vacantes: 4.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica avanzada.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 13920.0 CZK mínimo y 16000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Ver las 40 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Archivistas, bibliotecarios, curadores y afines : Bibliotecarios, documentalistas y afines ofertadas.