KLJUČAVNIČAR I - M/Ž. Podravska. Eslovenia

Oferta de trabajo en Eslovenia (Podravska) de Herramentistas

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines.
Poklici za neindustrijski način dela : Kovinarji/kovinarke, strojni mehaniki/strojne mehaničarke ipd : Kovači/kovačice, orodjarji/orodjarke ipd : Orodjarji/orodjarke ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:
KLJUČAVNIČAR, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, ZAHTEVNEJŠE OBLIKOVANJE KOVINE IN OBDELAVA KOVINSKIH IZDELKOV, VEČINOMA V SERIJSKI PROIZVODNJI, PO POTREBI ZAHTEVNEJŠA BRUSILSKA DELA - BRUŠENJE RAZNIH KOVIN, POLIZDELKOV IN IZDELKOV TER ENOSTAVNO VARJENJE POD NADZOROM, SESTAVLJANJE POSAMEZNIH ELEMENTOV POD NADZOROM, ZAHTEVNEJŠA KLJUČAVNIČARSKA DELA PRI VZDRŽEVANJU, MONTAŽI, DEMONTAŽI OPREME, STROJEV, IPD., PRILAGANJE IN SESTAVLJANJE DELOV ZA IZDELAVO ŠABLON, MERIL IN DRUGIH NAPRAV, IZDELOVANJE IN PRIPRAVLJANJE KOVINSKIH ŠABLON ZA PRIPRAVLJANJE KALUPOV ZA LITJE, PRIPRAVLJANJE ČRT IN REFERENČNIH TOČK NA KOVINSKIH MATERIALIH, KOT PRIPRAVA ZA NADALJNJE POSTOPKE OBDELAVE, POMOČ PRI PRENOSU, NAKLADANJU IN RAZKLADANJU MATERIALA, OPREME, POLPROIZVODOV, PROIZVODOV IPD. DELO NA ZAHTEVNEJŠIH POMOŽNIH STROJIH, DELO S POMOŽNIMI DVIGALI, KONTROLA LASTNEGA DELA IN DELA MANJ IZKUŠENIH DELAVCEV OZ. ZAČETNIKOV, POPRAVLJANJE NAPAK, SKRB ZA UREJENOST, RED IN ČISTOČO DELOVNEGA MESTA TER BREZHIBNOST ORODJA IN NAPRAV TER DRUGIH DELOVNIH PRIPOMOČKOV S KATERIMI DELA, OPRAVLJANJE DRUGIH POTREBNIH DEL PO NALOGU NADREJENEGA VODJE., dvoizmensko

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Podravska.

Ver 392 ofertas de trabajo en "Podravska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 12/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: KAČAR DRUŽBA ZA VARJENJE, MONTAŽO IN STROJNO OBDELAVO D.O.O..

Dirección: Preradovičeva ulica 22 , 2000 MARIBOR.

Contacto: KAČAREVIĆ NIKOLA

Email: kadrovskaReemplazar por una arrobakacar-mont.si

Teléfono: 02 42 92 461.

Ver las 465 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines ofertadas.