Klinický psycholog/psycholog ve zdravotnictví, Psychologové

Trabajos de Psicólogos en República Checa (Královéhradecký kraj)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Psicólogos.
Specialisté : Specialisté v oblasti právní, sociální, kulturní a v příbuzných oborech : Specialisté v oblasti sociální, církevní a v příbuzných oborech : Psychologové.

Descripción de la oferta de trabajo:
KLINICKÝ PSYCHOPLOG - ŽKA /PSYCHOLOG - ŽKA VE ZDRAVOTNICTVÍ - pro dětskou léčebnu Vesna Charakteristika práce: - psychologická diagnostika, psychoterapie a socioterapie, rehabilitace a resocializace psychických funkcí u dětských pacientů Požadujeme: - specializační vzdělání v oboru klinické psychologie nebo magisterského jednooborového studijního oboru psychologie a absolvovaný akreditační kvalifikační kurz "Psycholog ve zdravotnictví" - profesionální a proklientské chování - odpovědnost, flexibilita, ochota učit se novým věcem - znalost AJ, případně NJ, RJ - zdravotní způsobilost a bezúhonnost dle zákona č. 96/2004 Sb. - zájem o podpůrnou individuální psychoterapii, relaxační techniky, psychodiagnostiku - znalost základních diagnostických metod (WAIS III, WISC- III, Paměťový test učení, Čiselný čtverec atd.) Nabízíme: - trvalý pracovní poměr u zavedené společnosti s dlouhou tradicí v oboru - zaměstnanecké benefity - možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu hrazené zaměstnavatelem - spolupráce s dalšími odbornými pracovišti v ČR - možnost aktivní i pasivní účasti na konferencích, seminářích, možnost individuálních odborných stáží v našich partnerských zdravotnických zařízeních - 5 týdnů dovolené na zotavenou - možnost přidělení služebního bytu - různorodou práci s dětmi i dospělými Nástup možný ihned případně dle dohody. Pokud Vás nabídka oslovila a splňujete-li naše požadavky, kontaktujte nás prosím, a zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Kontakt: Soňa Mičánková - personální oddělení Email: sona.micankovaReemplazar por una arrobajanskelazne.com Tel.: +420 499 860 120, +420 739 421 992

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Královéhradecký kraj.

Ver 286 ofertas de trabajo en "Královéhradecký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 16/07/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Lenguas exigidas: inglés: (sobresaliente) .

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: Si.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 21000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Soňa Mičánková

Empresa: Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik.

Contacto: Soňa Mičánková

Email: sona.micankovaReemplazar por una arrobajanskelazne.com

Teléfono: +420 499 860 120,739 421 992.

Ver las 173 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Psicólogos ofertadas.