klienditeenindaja (Rae postkontor). Pohja-Eesti. Estonia

Contrato en Estonia (Pohja-Eesti) de Vendedores

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores.
Teenindus- ja müügitöötajad : Müüjad.

Descripción de la oferta de trabajo:
oled sobiv kandidaat, kui oled särav suhtleja ja soovid inimesi aidata ning leida nende soovidele parimaid lahendusiSinu ülesandeks on klientide teenindamine ja nõustamine. Vormistad ja hoiad korras teenuste ja tehingutega seotud dokumentatsiooni ning töötad kassaprogrammi ja sularahaga. Töö toimub graafiku alusel vastavalt postkontori lahtiolekuaegadele (E–R kell 10.00–19.00, L kell 10.00–16.00)huvitavat tööd hoogsalt arenevas rahvusvahelises logistikaäris, tööaega graafiku alusel ja võimalust veeta pühad pereringis; toetame Sinu arengut erinevate täiendkoolituste, arenguprogrammide ja karjäärivõimalustega; tagame stabiilse sissetuleku, lisapuhkust, ühisüritusi ning soodsaid võimalusi sportimiseks ja terviseedendamiseks; väärtustame Sinu perekonda ning aitame säästvalt tarbida, pakkudes soodustusi ettevõtte ja koostööpartnerite teenustelelisainfot konkursi kohta annab personalispetsialist Piret Kattai (e-post piret.kattaiReemplazar por una arrobaomniva.ee)

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Põhja-Eesti.

Ver 926 ofertas de trabajo en "Pohja-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 12/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Lenguas exigidas: estonio: (bueno) ,ruso: (elemental) .

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Piret Kattai, piret.kattaiReemplazar por una arrobaomniva.ee

Empresa: Aktsiaselts Eesti Post.

Dirección: Peetri alevik, Rae vald, Harju maakond.

Contacto: Piret Kattai

Email: piret.kattaiReemplazar por una arrobaomniva.ee

Ver las 396 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores ofertadas.