Vacantes de Agentes de servicios comerciales en Laane-Eesti (Estonia)

Kliendilepingute Tehnik

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Agentes de servicios comerciales no clasificados bajo otros epígrafes.
Tehnikud ja keskastme spetsialistid : Äri- ja haldusalal töötavad spetsialistid : Äriteenuste agendid : Äriteenuste agendid, mujal liigitamata.

Descripción de la oferta de trabajo:
tööülesanded eeldavad korrektsust, täpsust, pinge- ja rutiinitaluvust, samuti oskust ise planeerida ja jaotada oma tööaega; kui omad tehnilist taiplikkust, Sul on loogiline mõtlemine või töökogemus tehnovõrkude andmebaaside haldamisel; Sul on motiveeritud töösse suhtumine; Sul on piisav arvutikasutusoskus MS Office ja soovitavalt tunned CAD-tarkvara tavakasutaja tasemel ning valdad inglise keelt tehnilisest keelest arusaamise tasemel; Sul on ka kehtiv B-kategooria sõiduki juhtimisõigus, siis oled oodatud kandideerima!põhiülesandeks on ÜVK rajatiste andmebaaside haldamine, tehniliste tingimuste koostamine ja väljastamine; lihtsustatud projektide (ehk kinnistute liitumise skeemide) koostamine GIS/CAD tarkvara abil. Liitumistega seotud tegevuste sisestamine kliendiandmebaasi, kliendihaldustarkvara kaudu suunatud ülesannete täitmine ja üldine panustamine klienditeeninduse töö sujumisse• stabiilset tööd regionaalses vee-ettevõttes; • 3 päeva puhkust lisaks põhipuhkusele, kokku 31 päeva aastas; • kaasaegset töökeskkonda; • väljaõpet ametikohal kogenud kolleegide juhendamisel; • eneseteostuse- ja arenguvõimalusi; • täistööaega ja paindlikku tööaega; • mugavat ja hubast kontorit, kuhu ka lapsed ja lemmikloomad on teretulnud; • toetavat ja sõbralikku meeskonda ja toredaid ühiseid ettevõtmisi (sh suvepäevad, jõulupidu jpm põnevat); • sportimise toetust 20 eurot kuus; • konkurentsivõimelist töötasu, lisaks sellele ka tulemustasu minimaalselt kaugtöö tegemise võimalus

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Lääne-Eesti.

Ver 307 ofertas de trabajo en "Laane-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 12/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Lenguas exigidas: inglés: (bueno) ,estonio: (notable) .

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Salario: mínimo 900.0 EUR (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Maarja Leht, maarjaReemplazar por una arrobapvesi.ee, 53635755

Empresa: aktsiaselts PÄRNU VESI.

Dirección: Vingi tn 13, Pärnu linn, Pärnu maakond.

Contacto: Maarja Leht

Email: maarjaReemplazar por una arrobapvesi.ee

Teléfono: 53635755.

Ver las 189 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Agentes de servicios comerciales no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.