Vacante de Directores de empresas de abastecimiento, distribución en Polonia (Wielkopolskie)

Kierownik Magazynu

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución : Directores de empresas de abastecimiento, distribución y afines.
Kierownicy : Kierownicy do spraw produkcji i wyspecjalizowanych usług : Kierownicy w przemyśle przetwórczym, górnictwie, budownictwie i dystrybucji : Kierownicy do spraw logistyki i pokrewni.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: organizowanie i koordynowanie pracy personelu magazynu, planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej, odpowiedzialność, za zgodność stanów magazynowych i bezpieczeństwo przechoiwywania towarów, rozpatrywanie reklamacji związanychz brakami i uszkodzeniami towarów powstałymi podczas transportu, przestrzeganie zasad BHP na magazynie, okresowe przeprowadzanie inwentaryzacji Wymagania: - wykształcenie: średnie zawodowe - konieczne; wyższe (w tym licencjat) - konieczne; średnie ogólnokształcące - konieczne - umiejętności: zdolności organizacyjne - konieczne; doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane - pożądane - pozostałe: dodatkowo: mile widziane prawo jazdy kat. B; umiejętność naprawienia sprzętu i wyposażenia magazynu, gotowość do pracy w weekendy Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: cv, zaświadczenie o niekaralności - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Wielkopolskie.

Ver 354 ofertas de trabajo en "Wielkopolskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 09/07/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Salario: mínimo 17.85 PLN (Bruto).

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Ryszard Jabłoński, email: hr.homedecoReemplazar por una arrobawp.pl

Empresa: STOKKI Sp. z o.o..

Dirección: Grunwaldzka 10, 84-230 Rumia, Polska.

Contacto: Ryszard Jabłoński, email: hr.homedecoReemplazar por una arrobawp.pl

Email: hr.homedecoReemplazar por una arrobawp.pl

Ver las 203 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución : Directores de empresas de abastecimiento, distribución y afines ofertadas.