Kiadványszerkesztő (25 év alatti álláskeresők jelentkezését várják)

Vacante en Hungría (Del-Alfold) de Autores y otros escritores

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Autores, periodistas y lingüistas : Autores y otros escritores.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Jogi, szociális és kulturális foglalkozások : Írók, újságírók és nyelvészek : Írók és hasonló szerzők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) FOTOKER KFT. Kiadványszerkesztő munkatársat keres békéscsabai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.07.01 - 2018.06.30, állásegyeztetés helye és módja: Telefonon Juhos Jánosnál (30/955-8174) történő egyeztetés után fényképes önéletrajzal személyesen. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Nyomdai kiadvány- és képszerkesztő;Kiadványszerkesztő, ;Speciális követelmények:szakképzettség feltétel, fotózás iránti érdeklődés

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1134 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 19/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 161000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: FOTOKER KFT..

Dirección: 5630 Békés, Kossuth út 1..

Contacto: Juhos János

Teléfono: (30) 955-8174.

Ver las 23 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Autores, periodistas y lingüistas : Autores y otros escritores ofertadas.