Kereskedelmi üzletkötő (Telekommunikációs otthoni tanácsadó)

Ofertas de trabajo de Profesionales de ventas técnicas y médicas (excluyendo la TIC) en Nyugat-Dunantul (Hungría)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de ventas técnicas y médicas (excluyendo la TIC).
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Üzleti és igazgatási foglalkozások : Értékesítési, marketing- és PR-foglalkozások : Műszaki és gyógyászati termékek/szolgáltatások értékesítői (kivéve az IKT-t).

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) ÁTRIUM NET Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Kereskedelmi üzletkötő munkatársat keres nagykanizsai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: rugalmas, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.22 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 9700 Szombathely, Kisfaludy utca 38., Önéletrajz küldésével a nagy.tamasReemplazar por una arrobapartner.telekom.hu email címen.. További információ:Telekommunikációs cég keres saját ügyfeleinek megkeresésére otthoni tanácsadókat Nagykanizsa és környéke területén. Lendületes, jókedélyű sikerorientált csapatunkba keresünk értékesítési tapasztalattal rendelkező kollégákat, pályakezdők jelentkezését is várjuk. A feladat elvégzése szakképesítést nem igényel, oktatást biztosítunk, a munkavégzés utazással is jár. Amit kínálunk: Multinacionális háttér, versenyképes jövedelem, jó munkalégkör, karrier lehetőség

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1042 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 21/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: ÁTRIUM NET Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 9700 Szombathely, Kisfaludy utca 38..

Contacto: Nagy Tamás

Email: nagy.tamasReemplazar por una arrobapartner.telekom.hu

Teléfono: (-) -.

Ver las 225 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de ventas técnicas y médicas (excluyendo la TIC) ofertadas.