Oferta de Representantes comerciales en Del-Alfold (Hungría)

Kereskedelmi ügyintéző (kereskedelmi ügyintéző)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Üzleti és igazgatási foglalkozások : Értékesítési és beszerzési ügynökök, üzletkötők : Kereskedelmi értékesítők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) HAÁSZ KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT Kereskedelmi ügyintéző munkatársat keres szegedi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.13 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni lehet önéletrajz küldésével az irodaReemplazar por una arrobahaasz.eu e-mai címen. A levél tárgyába kérik feltüntetni a munkakört.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Külkereskedelmi ügyintéző, ;Speciális követelmények:kereskedelmi végzettség, angol nyelv (középfok), B kategóriás jogosítvány

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1064 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 12/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: HAÁSZ KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT.

Dirección: 6725 Szeged, KÁLVÁRIA sugárút 87..

Contacto: HAÁSZ ÁKOS

Email: irodaReemplazar por una arrobahaasz.eu

Teléfono: (.) ..

Ver las 1,803 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales ofertadas.