Kereskedő (kereskedő). Nyugat-Dunantul. Hungría

Demanda de Comerciantes de tiendas en Nyugat-Dunantul (Hungría)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Comerciantes de tiendas.
Szolgáltatási és értékesítési foglalkozások : Értékesítési foglalkozások : Bolti eladók : Kereskedők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Hola Hola Nemzetközi Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság Kereskedő munkatársat keres szombathelyi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.20 - 2019.07.20, állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál telefonon egyeztetett időpontban személyesen fényképes önéletrajzzal (1149 Budapest 14. ker., Egressy út 25.), Foglalkoztatónál telefonon egyeztetett időpontban személyesen fényképes önéletrajzzal (1149 Budapest 14. ker., Egressy út 25.). Speciális követelmények:két műszakos munkavégzés, változó munkakezdés, További információ:Állásegyeztetés módja: foglalkoztatónál telefonon egyeztetett időpontban személyesen fényképes önéletrajzzal (1149 Budapest 14. ker., Egressy út 25.)

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1076 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 13/06/2017.

Nº de vacantes: 4.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Salario: 165000.0 HUF mínimo y 200000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: Hola Hola Nemzetközi Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 1149 Budapest 14. ker., Egressy út 25.

Contacto: Yu Sheng Hui

Teléfono: (20) 3264264.

Ver las 21 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Comerciantes de tiendas ofertadas.