Oferta de trabajo en Hungría (Del-Alfold) de Herramentistas

Karosszéria Lakatos (fényezés Nélküli Jégkár és Horpadás Javítás)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Fém-, gépipari és hasonló foglalkozások : Kovácsok, szerszámkészítők és hasonló foglalkozások : Szerszámkészítők és hasonló foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) RÁDI-HOLDING Kft. Karosszéria lakatos munkatársat keres kecskeméti munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.09 - , állásegyeztetés helye és módja: Telefonon: 06-30/99-75877 vagy e-mailben: domokos.jegkarReemplazar por una arrobagmail.com. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Karosszérialakatos, ;Juttatások:Bérezés: nettó 200.000 - 300.000 Ft/hó, Speciális követelmények:Fényezés nélküli jégkár és horpadás javításban szerzett tapasztalat

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1096 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 08/06/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: RÁDI-HOLDING Kft..

Dirección: 6000 Kecskemét, Könyves Kálmán körút 14-16..

Contacto: Domokos Tamás

Email: domokos.jegkarReemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: (30) 99-75877.

Ver las 457 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines ofertadas.