kalatöötleja. Pohja-Eesti. Estonia

Ofertas en Estonia (Pohja-Eesti) de Carniceros, pescaderos

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios de procesamiento de alimentos y afines : Carniceros, pescaderos y afines.
Oskus- ja käsitöölised : Toiduainete töötlejad, toitlustustöölised, rõivatööstuse ja muude käsitööalade töölised : Toiduainetööstuse jms alade töölised : Liha- ja kalatöötlejad jms töölised.

Descripción de la oferta de trabajo:
oled meie meeskonda oodatud, kui: omad huvi kalatöötlemise vastu; oled füüsiliselt vastupidav; Sind iseloomustavad täpsus ja korrektsus; soovid ennast täiendada ja meiega koos arenedaSinu peamised tööülesanded on: kala töötlemine ja maitsestamine; kaupade ladustamine ja väljapanek tänutäheks hea töö eest ootab Sind: tööle vääriline tasu; toetav meeskond ja põhjalik väljaõpe koos personaalse juhendajaga; graafiku alusel töö; arenguvõimalused; tööriided ja nende hooldus ettevõtte poolt; mitmekülgne soodustuste pakett (sh lõunasöögi soodustus, ostusoodustus, tasustatud lisa tervisepäev jms)kandideerimiseks palun saada oma CV kas läbi CV- Keskuse või CV-Online kasutades nuppu „Soovin kandideerida“ või e-postile cvReemplazar por una arrobastockmann.com; lisainfo: +372 683 9670; sobivate kandidaatidega võetakse ühendust

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Põhja-Eesti.

Ver 926 ofertas de trabajo en "Pohja-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 12/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Sin especificar.

Lenguas exigidas: estonio: (bueno) .

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Janne Lõhmus-Oselein, Janne.Lohmus-OseleinReemplazar por una arrobastockmann.com

Empresa: Stockmann Aktsiaselts.

Dirección: Liivalaia tn 53, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond.

Contacto: Janne Lõhmus-Oselein

Email: Janne.Lohmus-OseleinReemplazar por una arrobastockmann.com

Ver las 224 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios de procesamiento de alimentos y afines : Carniceros, pescaderos y afines ofertadas.