KADROVIK V - M/Ž. Osrednjeslovenska. Eslovenia

Ofertas de trabajo en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de Agentes de empleo y contratistas de mano de obra

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Agentes de empleo y contratistas de mano de obra.
Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje : Posredniki/posrednice za poslovne storitve ipd : Posredniki/posrednice za zaposlovanje ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:
KADROVSKI REFERENT, poskusno delo 2 meseca, Določen čas oz. do vrnitve javne sulužbenke s porodniškega dopusta do predvioma 27.06.2017, polni delovni čas, 40 ur, IZVAJANJE ENOSTAVNEJŠIH KADROVSKIH OPRAVIL (VNOS, OBDELAVA IN IZPIS PODATKOV IZ KADROVSKO INFORMACIJSKEGA SISTEMA, OPRAVLJANJE POSAMEZNIH ENOSTAVNEJŠIH OPRAVIL VEZANIH NA IZPLAČILO PLAČ, ODPRAVA PISANJ), VZPOSTAVITEV IN VODENJE EVIDENC ZBIRK OSEBNIH PODATKOV, OPRAVLJANJE OPERATIVNIH NALOG V ZVEZI Z UVELJAVLJANJEM PRAVIC DELAVCEV IZ IN V ZVEZI Z DELOVNIM RAZMERJEM, VODENJE KADROVSKE EVIDENCE IN PRIPRAVA ANALIZ IN POROČIL V ZVEZI Z NJO., Pogoji, ki jih morajo kandidati izpolnjevati za zasedbo delovnega mesta: srednja strokovna ali splošna izobrazba, najmanj 6 mesecev delovnih izkušenj, opravljen izpit iz poznavanja določil Sodnega reda. Prijava mora vsebovati: 1. izjavo o izpolnjevanju pogoja glede zahtevane izobrazbe, iz katere mora biti razvidna stopnja in smer izobrazbe ter leto in ustanova, na kateri je bila izobrazba pridobljena, 2. pisno izjavo o vseh dosedanjih zaposlitvah, iz katere je razvidno izpolnjevanje pogoja glede zahtevanih delovnih izkušenj. V izjavi kandidat navede datum sklenitve in datum prekinitve delovnega razmerja pri posameznem delodajalcu, ter kratko opiše delo, ki ga je opravljal pri tem delodajalcu. Ostali pogoji za zasedbo prostega delovnega mesta so objavljeni na spletni strani Okrajnega sodišča v Ljubljani.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 867 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 13/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: OKRAJNO SODIŠČE V LJUBLJANI.

Dirección: Miklošičeva cesta 10 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: PEZDIR JANA

Email: kadrovska.ojljReemplazar por una arrobasodisce.si

Ver las 109 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Agentes de empleo y contratistas de mano de obra ofertadas.