Búsqueda en Nyugat-Dunantul (Hungría) de Peones de la construcción de edificios

Közúti Karbantartó (útüzemeltető "c" Kategóriás Jogosítvánnyal)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la minería y la construcción : Peones de la construcción de edificios.
Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő bányászati, építőipari, ipari és közlekedési foglalkozások : Képesítést nem igénylő bányászati és építőipari foglalkozások : Magasépítő segédmunkások.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Magyar Közút Nonprofit ZRT Közúti karbantartó munkatársat keres szombathelyi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.20 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 94/819-758 telefonon 9-15 óra között, Foglalkoztatónál: 94/819-758 telefonon 9-15 óra között. Speciális követelmények:"C" kat. jogosítvány, gépkocsivezetői gyakorlat szükséges nehézgépkezelői és/vagy könnyűgépkezelői szakképesítés előny, További információ:A pozíciót betöltő személyre az alábbi feladatok várnak: A közútkezeléshez szükséges szakmunka elvégzése a munkahelyi vezető utasításai szerint az országos közutak biztonságos használata céljából. Az útburkolat téli-nyári tisztántartása javítása, zöld területek karbantartása, növények gondozása, úttartozékok javítása, balesetek és rendkívüli eseményeknél kárelhárítási feladatok végzése. A mérnökség kezelésében lévő úthálózat kezelésével kapcsolatos feladatok önálló elvégzése, az úton folyó munkák esetén munkahelyi elkorlátozást végez a személyi és vagyonbiztonság érdekében. Eszközöket vételez és használ a feladat ellátásához, anyagmozgatási feladatokat lát el. A minőségi munkavégzés érdekében betartja a technológiai utasításokat. A munkavégzéséhez szükséges gépek gazdaságos és költséghatékony üzemeltetése. A munkavégzéshez kapcsolódó biztonsági előírások betartása a személyi és vagyonvédelem céljából. Az előírt és rendelkezésére bocsátott munka- és védőeszközök, felszerelések stb. rendeltetésüknek megfelelő használata, szakszerű tisztításukról és előírt napi karbantartásukról történő gondoskodás. A munkakörével kapcsolatos szakmai és munkavédelmi ismeretek elsajátítása és azok munkája során történő alkalmazása. Munkáját több műszakos, órakeretes munkarendben, hétvégén is végzi, szükség esetén készenlétet vállal.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1023 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 19/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Magyar Közút Nonprofit ZRT.

Dirección: 9700 Szombathely, Tátika utca 1..

Contacto: Nagy Ágnes

Teléfono: (94) 819-758.

Ver las 692 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la minería y la construcción : Peones de la construcción de edificios ofertadas.