Középiskolai tanár (Ügyviteli tanár). Nyugat-Dunantul

Demanda en Nyugat-Dunantul (Hungría) de Profesores de enseñanza secundaria

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de enseñanza secundaria : Profesores de enseñanza secundaria.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Oktatási foglalkozások : Középiskolai tanárok : Középiskolai tanárok.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Zalaegerszegi Szakképzési Centrum Középiskolai tanár munkatársat keres zalaegerszegi munkavégzésre közalkalmazotti (kjt.) jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.14 - , állásegyeztetés helye és módja: Postai úton, a pályázatnak a Zalaegerszegi Szakképzési Centrum címére történő megküldésével (8900 Zalaegerszeg, Jókai utca 4-6. ). Kérik a borítékon feltüntetni az azonosító számot: SZC-2021-167-22/2017 , valamint a munkakör megnevezését: ügyvitel tanár.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Gyors-és gépírás szakos általános iskolai tanár, ;További információ: A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok: Közgazdasági ágazat ügyviteli tantárgyainak oktatása. Pályázati feltételek: -Főiskola, vagy egyetem, gyors-és gépírás szakos végzettség, -Büntetlen előélet, cselekvőképesség A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások: Szakmai önéletrajz, erkölcsi bizonyítvány, oklevél másolat A pályázat benyújtásának határideje: 2017. július 10. A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Németh Andrea nyújt, a 92/511-800 -os telefonszámon. A pályázatok benyújtásának módja: Postai úton, a pályázatnak a Zalaegerszegi Szakképzési Centrum címére történő megküldésével (8900 Zalaegerszeg, Jókai utca 4-6. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: SZC-2021-167-22/2017 , valamint a munkakör megnevezését: ügyvitel tanár.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1098 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 13/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Zalaegerszegi Szakképzési Centrum.

Dirección: 8900 Zalaegerszeg, Kinizsi Pál utca 74..

Contacto: Németh Andrea

Teléfono: (92) 511-800.

Ver las 577 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de enseñanza secundaria : Profesores de enseñanza secundaria ofertadas.