Empleo de Ingenieros medioambientales en Nyugat-Dunantul (Hungría)

Környezetvédelmi Mérnök (hatósági ügyintéző (műszaki))

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros medioambientales.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Természettudományi és műszaki foglalkozások : Mérnökök (kivéve a villamosmérnököket) : Környezetvédelmi mérnökök.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Győr-Moson-Sopron Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság Környezetvédelmi mérnök munkatársat keres győri munkavégzésre kormánytisztviselő jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.06 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni lehet önéletrajz megküldésével a gyor.titkarsagReemplazar por una arrobakatved.gov.hu e-mail címen.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Környezetvédelmi méréstechnikus, ;Speciális követelmények:környezetvédelmi mérnök végzettség, További információ:Győr-Moson-Sopron Megyei Katasztrófavédelmi Izagatóság keres 2 fő hatósági ügyintézőt (műszaki). Elvárás: környezetvédelmi/természetvédelmi mérnök vagy vízépítőmérnök felsőfokú végzettség. Munakvégzés helye: Győr. Teljes munkaidős állás. Jelentkezni lehet önéletrajz megküldésével a gyor.titkarsagReemplazar por una arrobakatved.gov.hu e-mail címen.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1059 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 05/06/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Győr-Moson-Sopron Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság.

Dirección: 9021 Győr, Munkácsy Mihály út 4..

Contacto: Bakcsányi Péter

Email: gyor.titkarsagReemplazar por una arrobakatved.gov.hu

Teléfono: ().

Ver las 40 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros medioambientales ofertadas.