Könyvelő (analitikus). Del-Alfold. Hungría

Empleos en Del-Alfold (Hungría) de Empleados de contabilidad y cálculo de costos

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos.
Irodai foglalkozások : Számviteli és anyagnyilvántartók : Számviteli nyilvántartók : Számviteli és könyvelési nyilvántartók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) GYÖNGYÖSINÉ PLETKA MÁRIA Könyvelő (analitikus) munkatársat keres hódmezővásárhelyi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 6800 Hódmezővásárhely, SZENT LÁSZLÓ út 20/A, Telefonos egyeztetést követően személyesen.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Mérlegképes könyvelő (a szak megjelölésével), ;További információ:A munkáltató könyvelési feladatok ellátására keres szakirányú végzettséggel rendelkező munkavállalót, gyakorat nem feltétel, pályakezdők jelentkezését is várja.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1096 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 12/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 161000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: GYÖNGYÖSINÉ PLETKA MÁRIA.

Dirección: 6800 Hódmezővásárhely, SZENT LÁSZLÓ út 20/A.

Contacto: Gyöngyösiné Platka Mária

Teléfono: (30) 429-4678.

Ver las 368 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos ofertadas.