Könyv- és lapkiadó szerkesztője (online szerkesztő)

Contratación de Autores y otros escritores en Hungría (Nyugat-Dunantul)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Autores, periodistas y lingüistas : Autores y otros escritores.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Jogi, szociális és kulturális foglalkozások : Írók, újságírók és nyelvészek : Írók és hasonló szerzők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Pannon Lapok Társasága Kft. Könyv- és lapkiadó szerkesztője munkatársat keres zalaegerszegi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.22 - , állásegyeztetés helye és módja: e-mailben: plthrpartnerReemplazar por una arrobagmail.com, e-mailben: plthrpartnerReemplazar por una arrobagmail.com. Juttatások:alapbér, bónusz, vállalati mobiltelefon, számítógep , További információ:Feladatok: - az online tartalmak (cikkek, képek) napi szintű szerkesztése, gondozása, cserélése - kapcsolattartás az újságírókkal, fotósokkal, - online tartalmak előállítása: szöveges, képi (fotó-rövid videós) tartalmak előállítása Elvárások: - felsőfokú végzettség - rugalmas hozzáállás - gyorsaság - kiváló íráskészség és helyesírás, választékos fogalmazás - pontosság - munka iránti igényesség - önálló gondolkodás - terhelhetőség, nagy munkabíró képesség - jó kommunikációs és szervezőkészség - MS Office felhasználói szintű ismerete - kreativitás - lojalitás Előnyt jelent: - tartalomszerkesztői rendszer (CMS) jártasság, hatékony online kommunikáció, médiatípusok ( hírportál, blog, mikroblog, közösségi platform) - HTML alapszintű ismerete ( szövegformálás, beágyazás, testreszabás) - közösségi platformok ismerete ( Facebook, Instagram) - alapvető képszerkesztési ismeretek (szintezés, fényerő, élesítés) - videós platform elsősorban youtube ismerete - keresőoptimalizálási ismeretek (kulcsszavak keresése és alkalmazása) Munkavégzés helye: Zalaegerszeg Jelentkezéseket e-mailben várja a munkáltató. E-mail cím: plthrpartnerReemplazar por una arrobagmail.com

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1046 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 21/06/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Pannon Lapok Társasága Kft..

Dirección: 8200 Veszprém, Házgyári utca 12..

Contacto: Dr. Kis-Kádi Tamás

Email: plthrpartnerReemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: (30) 9931378.

Ver las 20 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Autores, periodistas y lingüistas : Autores y otros escritores ofertadas.