Vacante de Lavanderos y planchadores manuales en Eszak-Alfold (Hungría)

Kézi Mosó, Vasaló (mosónő Ginop 5.2.1. 25 éven Aluliak Támogatásával 90 Nap / 6+3 Hó)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano : Lavanderos y planchadores manuales.
Egyszerű foglalkozások : Takarítók és kisegítők : Jármű-, ablak- és egyéb kézi takarítók, mosodai munkások : Mosónők és vasalónők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) HUNGAROSPA HAJDÚSZOBOSZLÓI GYÓGYFÜRDŐ ÉS EGÉSZSÉGTURISZTIKAI ZRT. Kézi mosó, vasaló munkatársat keres hajdúszoboszlói munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.07.03 - 2017.10.02, állásegyeztetés helye és módja: Hungarospa Zrt munkaügyi csoportjánál, 4200 Hajdúszoboszló, Szent István park 1-3.. Speciális követelmények:vegyszerek használata

País del trabajo: Hungría.

Región: Észak-Alföld.

Ver 533 ofertas de trabajo en "Eszak-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 19/06/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 127500.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: HUNGAROSPA HAJDÚSZOBOSZLÓI GYÓGYFÜRDŐ ÉS EGÉSZSÉGTURISZTIKAI ZRT..

Dirección: 4200 Hajdúszoboszló, Szent István park 1-3..

Contacto: Nagy Irma

Teléfono: (52) 558-558/132.

Ver las 44 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano : Lavanderos y planchadores manuales ofertadas.