Kézi csomagoló (Kézi anyagmozgató, csomagoló)

Ofertas de empleo en Hungría (Kozep-Dunantul) de Empacadores manuales

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Empacadores manuales.
Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő bányászati, építőipari, ipari és közlekedési foglalkozások : Képesítést nem igénylő ipari foglalkozások : Kézi csomagolók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Somlószőlősi Sütőipari Szociális Szövetkezet Kézi csomagoló munkatársat keres somlószőlősi munkavégzésre foglalkoztatásra irányuló egyéb jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.09 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 8483 Somlószőlős, Kossuth utca 170.

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 583 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 08/06/2017.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Salario: 127500.0 HUF mínimo y 160000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Somlószőlősi Sütőipari Szociális Szövetkezet.

Dirección: 8483 Somlószőlős, Kossuth utca 170.

Contacto: Horváth Imre Lászlóné

Email: germakorpkftReemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: (88) 276-043.

Ver las 234 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Empacadores manuales ofertadas.