Contratación en Hungría (Nyugat-Dunantul) de Empleados de control de abastecimientos e inventario

Készletnyilvántartó (készlet-karbantartási Asszisztens)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de control de abastecimientos e inventario.
Irodai foglalkozások : Számviteli és anyagnyilvántartók : Anyag- és szállítmányozási nyilvántartók : Készletnyilvántartók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) TESCO-GLOBÁL ÁRUHÁZAK ZRT. Készletnyilvántartó munkatársat keres soproni munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.08 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 9400 Sopron, Ipar körút 30. vagy interneten, Jelentkezni a www.tesco-karrier.hu oldalon vagy jelentkezési lap kitöltésével a recepción lehet.. További információ:A Sopron Tesco Hipermarket készlet-karbantartási asszisztens munkatársat keres. Jelentkezni a www.tesco-karrier.hu oldalon vagy jelentkezési lap kitöltésével a recepción lehet.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1076 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 07/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: TESCO-GLOBÁL ÁRUHÁZAK ZRT..

Dirección: 9400 Sopron, Ipar körút 30..

Contacto: Ilyés-Veis Andrea

Teléfono: (-) -.

Ver las 974 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de control de abastecimientos e inventario ofertadas.