IZKUŠEN TELEFONSKI TRŽNIK - M/Ž. Osrednjeslovenska

Trabajo en Osrednjeslovenska (Eslovenia) de Vendedores por teléfono

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores por teléfono.
Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Prodajalci/prodajalke : Drugi prodajalci/druge prodajalke : Prodajalci/prodajalke po telefonu.

Descripción de la oferta de trabajo:
TELETRŽNIK, poskusno delo 1 mesec, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, OPIS DELOVNEGA MESTA - NALOGE IN ODGOVORNOSTI: KONTAKTIRANJE STRANK PO TELEFONU, POSREDOVANJE INFORMACIJ, DOBRO POZNAVANJE PRODAJNIH STORITEV/PRODUKTOV, SPROŠČENA IN PRILAGOJENA PREDSTAVITEV PONUDBE, PRIPRAVLJENOST NA UČENJE PRODAJNIH METOD IN VEŠČIN, DOPOLNJEVANJE IN AŽURIRANJE PODATKOV, PISANJE KRATKIH POROČIL, E-POŠTNO DOPISOVANJE. OSTALA DELA. Kraj dela je lahko: LJ, MB, KP, CE, KR, NM, SG, KK, BO, NG, PO , urejevalniki besedil - osnovno, angleški jezik razumevanje osnovno, govorjenje osnovno, pisanje osnovno, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Prijavijo naj se osebe: ki so komunikativne, tekoče govorijo slovenski jezik, so prodajno naravnane,so odločne, zanesljive in vztrajne pri svojem delu, prijazne, profesionalno korektne do strank in sodelavcev,odgovorne in zaupanja vredne osebe, iznajdljive, samostojne, delovno motivirane in natančne, računalniško pismene (učinkovita uporaba: urejevalniki besedil - osnovno, e-pošta(gmail) - osnovno), z razvitimi delovnimi navadami, z izkušnjami iz prodaje (prednost), z osnovnim znanjem angleškega jezika, z ustrezno stopnjo izobrazbe: IV., V., VI/1., s sposobnostjo delovanja v timu. Ponujamo: izobraževanje in uvajanje v samo delo, tržimo zelo aktualno in sodobno storitev, delo/sodelovanje za daljše obdobje po uspešni poskusni dobi,možnost dolgoročne zaposlitve, plačilo navzgor neomejeno, odlična stimulacija, delovni čas od ponedeljka do petka, od 9:00 do 15:00, sobote, nedelje in prazniki prosto. Prijave naj pošljejo kandidati (m/ž), ki zase zares menijo, da so prepričljivi, radovedni že po naravi, pozitivni, nasmejani, se hitro učijo in jih na splošno veseli delo s strankami. Če ste se v zgornjem opisu prepoznali, vas vabimo, da nam pošljete zelo kratko in jedrnato spremno pismo, kjer navedete vaše prednosti in spretnosti/skills na trzenjemarinReemplazar por una arrobagmail.com in dodate kontaktne podatke in CV. Vaše prijave bomo obravnavali zaupno. Izbrane kandidate/ke bomo poklicali asap.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 867 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 07/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: MARIN storitvena dejavnost d.o.o..

Dirección: Streliška ulica 8 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: - TOMAŽ

Email: trzenjemarinReemplazar por una arrobagmail.com

Ver las 578 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores por teléfono ofertadas.