Ipari tevékenységet folytató egység vezetője (üzemvezető (elvárt gyakorlati idő 3 év))

Ofertas de Directores de industrias manufactureras en Del-Alfold (Hungría)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución : Directores de industrias manufactureras.
Vezetők : Termelési vezetők, szakszolgáltatások vezetői : Feldolgozóipari, bányászati, építési és értékesítési vezetők : Feldolgozóipari vezetők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Rónasági Pékség Sütőipari és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Ipari tevékenységet folytató egység vezetője munkatársat keres hódmezővásárhelyi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.16 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni e-mailen keresztül megküldött szakmai önéletrajzzal (e-mail: lajos.szaboReemplazar por una arrobaronasagi.eu), Jelentkezni e-mailen keresztül megküldött szakmai önéletrajzzal (e-mail: lajos.szaboReemplazar por una arrobaronasagi.eu). A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Élelmiszermérnök,

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1134 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 15/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Rónasági Pékség Sütőipari és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 6800 Hódmezővásárhely, Széchenyi tér 21/24..

Contacto: Szabó Lajos

Email: lajos.szaboReemplazar por una arrobaronasagi.eu

Teléfono: (30) 372-2811.

Ver las 312 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución : Directores de industrias manufactureras ofertadas.