Instruktor/ka v lanovém parku, Sportovní trenéři a instruktoři (kromě na školách)

Trabajos en República Checa (Jihočeský kraj) de Entrenadores, instructores y árbitros de actividades deportivas

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Entrenadores de deportes y aptitud física : Entrenadores, instructores y árbitros de actividades deportivas.
Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v oblasti práva, kultury, sportu a v příbuzných oborech : Odborní pracovníci v oblasti sportu a fitness : Sportovní trenéři, instruktoři a úředníci sportovních klubů.

Descripción de la oferta de trabajo:
Hledáme šikovného, usměvavého a pracovitého člena do do týmu instruktorů Lanového parku Máj v Českých Budějovicích pro letošní sezónu. Více o parku naleznete na www.parkmaj.cz. Práce v klidném prostředí v přírodě při obsluze našich návštěvníků. Chcete-li tedy letos vydělat nějaký ten peníz, neváhejte a ozvěte se nám. Naší snahou bude vám vyjít vstříc v termínech pracovní doby. Před prací instruktora je však nutné se zúčastnit školení a výcviku (trvá zhruba jeden den). Pak budete moci pracovat v parku už celou sezónu. Požadujeme: - schopnost aktivně a mile komunikovat (s našimi zákazníky a s ostatními členy týmu) - absence strachu z výšek - věk min. 18 let - účast na školení a výcviku Preferujeme: - předchozí zkušenost s prací v lanovém parku - zkušenosti s lezením na stěně, skalách nebo horách - zkušenosti s vedením a řízením dětského kolektivu (např. práce ve skautu nebo jiném volnočasovém kroužku, studium pedagogiky volného času atp.) Co nabízíme: - práce na DPP, odměna od 70 Kč/hod., bonusy za zkušenosti a organizované skupiny - možnost rozvržení pracovní doby a výběr termínů - získat pracovní zkušenosti již při škole, práce hlavně o víkendech a prázdninách Pošlete svůj životopis a napište nám, co umíte – forma a obsah je na Vás (ale maximálně 1 normostranu).

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Jihočeský kraj.

Ver 250 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 18/06/2017.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 12.

Salario: 70.0 CZK mínimo y 100.0 CZK máximo (Bruto Por horas).

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar el puesto:
Ing. Viktor Hintnaus, ředitel

Empresa: Rozcestí, o.p.s..

Dirección: Lannova tř. 205/16, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1.

Contacto: Ing. Viktor Hintnaus, ředitel

Email: vhintnausReemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: +420 777 617 291.

Ver las 58 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Entrenadores de deportes y aptitud física : Entrenadores, instructores y árbitros de actividades deportivas ofertadas.