Oferta de empleo en Polonia (Slaskie) de Desarrolladores y analistas de software y multimedios y analistas

Inspektor Wydziału łączności I Informatyki

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Desarrolladores y analistas de software y multimedios y analistas no clasificados bajo otros epígrafes.
Specjaliści : Specjaliści do spraw technologii informacyjno-komunikacyjnych : Analitycy systemowi i programiści : Programiści i analitycy oprogramowania i aplikacji gdzie indziej niesklasyfikowani.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: - Zapewnianie aktualności i dostępności systemów informatycznych; zapewnianie funkcjonowania urządzeń informatycznych; wykonywanie i konserwowanie sieci informatycznych; koordynowanie technicznego wsparcia przy utrzymaniu strony internetowej i intranetowej; prowadzenie magazynu działu łączności i informatyki. - Wynagrodzenie: 2060 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy od 15.09.2017-14.12.2017r. z możliwością kontynuowania zatrudnienia. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Ruchomy czas pracy: 7:00-15:00, 8:00-16:00, 9:00-17:00, 10:00-18:00 - wg sporządzanego harmonogramu, wyłącznie w siedzibie pracodawcy. Wymagane wykształcenie średnie i co najmniej 4-letni staż pracy (wyłącznie ze stosunku pracy). Preferowane wykształcenie wyższe administracyjne. Wymagana umiejętność projektowanie stron www, obsługa programów do obróbki grafiki komputerowej. Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne - pozostałe: Wymagane wykształcenie średnie i co najmniej 4-letni staż pracy (wyłącznie ze stosunku pracy). Preferowane wykształcenie wyższe administracyjne. Wymagana umiejętność projektowanie stron www, obsługa programów do obróbki grafiki komputerowej. Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: - Kontakt telefoniczny (Tel. 32- 60-69-238) w godzinach: 7:30-15:00 lub osobisty z dokumentami: - Dokumenty należy składać w sekretariacie Wydziału Kadr Szkoły Policji w Katowicach, budynek D, pok. 06 lub w pok. D-30 do dnia 01 września 2017r. - Wymagane dokumenty: - krótkie podanie - zgłoszenie kandydatury na stanowisko, - Curriculum Vitae (zawierające podpisaną przez zainteresowanego klauzulę przetwarzania danych osobowych), - kserokopie świadectwa ukończenia szkoły lub/i dyplomu ukończenia studiów oraz świadectw pracy). - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 538 ofertas de trabajo en "Slaskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 14/09/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 2060.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Małgorzata Pikulska, tel.: 32-606-92-38

Empresa: SZKOŁA POLICJI W KATOWICACH.

Dirección: Gen. Zygmunta Waltera Jankego 276, 40-684 Katowice, Polska.

Contacto: Małgorzata Pikulska, tel.: 32-606-92-38

Teléfono: 32-606-92-38.

Ver las 208 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Desarrolladores y analistas de software y multimedios y analistas no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.