Inženýr kontroly a řízení kvality - prac. Prostějov, Chemičtí inženýři kontroly a řízení kvality a specialisté v příbuzných oborech

Oferta de Ingenieros químicos en República Checa (Olomoucký kraj)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros químicos.
Specialisté : Specialisté v oblasti vědy a techniky : Specialisté ve výrobě, stavebnictví a příbuzných oborech (kromě elektrotechniky) : Chemičtí inženýři a specialisté v příbuzných oborech.

Descripción de la oferta de trabajo:
PRAGMA personální agentura s.r.o. Místo výkonu práce: Prostějov. Nástup možný ihned. Náplň práce: - kontrola, udržování a zvyšování kvality ve výrobním procesu - reporting - analýza dosahované kvality výroby s jednoznačným určením příčin negativních jevů a návrhem opatření k odstranění nedostatků - provádění interních auditů výroby - zpracovávání, evidence a kontrola dodržování kontrolních postupů ve výrobě - spolupráce na řešení dodavatelských a zákaznických reklamací - spolupráce na zavádění pokročilých metod kvality ve výrobě Požadujeme: - VŠ stroj. směru (i absolvent) nebo SŠ strojírenského směru (praxe alespoň 1 rok) - nutná středně pokročilá znalost AJ (B1, B2) - znalost práce s technickou dokumentací, čtení výkresů - znalost ISO 9001 a základní (alespoň teoretická) znalost nástrojů kvality (G8D, FMEA, SPC) - znalost PC, Excel, Word, výhodou AutoCAD - schopnost analytického řešení problémů, důslednost a kom. dovednosti Nabízíme: - dlouhodobou prac. perspektivu - možnost prof. růstu a dalšího vzdělávání - k zákl. mzdě 25.000 – 30.000 Kč výk. bonusy a prémie - dotované závodní stravování, sick days, příspěvky na sport/volnočasové aktivity, systém volitelných benefitů, firemní akce, firmou hrazené pojištění - počítač a mobilní telefon i pro soukromé použití V případě zájmu zašlete Váš životopis na email valentovaReemplazar por una arrobae-pragma.cz nebo volejte na tel.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 264 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: Sí.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 25000.0 CZK mínimo y 30000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Ver las 60 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros químicos ofertadas.