Empleo de Mecánicos y ajustadores electricistas en Hungría (Del-Alfold)

Háztartás-elektronikai Műszerész

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Erős- és gyengeáramú villamos ipari szerelők : Erősáramú berendezések szerelői : Elektroműszerészek és -szerelők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) SZUPER ELSZO '57 KFT. Háztartás-elektronikai műszerész munkatársat keres szegedi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.13 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni lehet Dudás Jánosnál önéletrajz küldésével a szuperelszovezetoReemplazar por una arrobagmail.com e-mail címen.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Háztartás-elektronikai műszerész;Elektronikai műszerész, ;Speciális munkakörülmények:betanítják hűtőgépszerelőnek is, Speciális követelmények:szakmunkás végzettség vagy érettségi, számítástechnikai ismeret, B kat. jogosítvány

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1134 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 12/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 161000.0 HUF mínimo y 200000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: SZUPER ELSZO '57 KFT..

Dirección: 6722 Szeged, Tábor utca 3..

Contacto: Dudás János

Email: szuperelszovezetoReemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: (.) ..

Ver las 571 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas ofertadas.