Hálózatszerelő (térfigyelőrendszerek kiépítésénél hálózatszerelő)

Oferta en Hungría (Kozep-Dunantul) de Instaladores y reparadores en tecnología de la información y las comunicaciones

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos electrónicos y de telecomunicaciones : Instaladores y reparadores en tecnología de la información y las comunicaciones.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Erős- és gyengeáramú villamos ipari szerelők : Gyengeáramú és távközlési berendezések szerelői : Információs és kommunikációs technológiai berendezések szerelői.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) a. Vidikon Kft Hálózatszerelő munkatársat keres székesfehérvári munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.15 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál., Önéletrajz küldésével e-mailben: vidikonReemplazar por una arrobavidikon.hu vagy telefonon: 30/216-2482 Végh Alajosnál.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Villanyszerelő;Villamosmérnök;Informatikai hálózatirendszer-telepítő, ;Speciális követelmények:Villanyszerelő, informatikai hálózatszerelő vagy villamosmérnök szakképzettség. Térfigyelőrendszerek kiépítésénél hálózatszerelő.

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 571 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 161000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: a. Vidikon Kft.

Dirección: 8074 Csókakő, Tölgyfa utca 55..

Contacto: VÉGH ALAJOS

Email: vidikonReemplazar por una arrobavidikon.hu

Teléfono: (70) 670-5927.

Ver las 106 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos electrónicos y de telecomunicaciones : Instaladores y reparadores en tecnología de la información y las comunicaciones ofertadas.