Gyorsétel készítő és eladó. Del-Alfold. Hungría

Oferta de Cocineros de comidas rápidas en Hungría (Del-Alfold)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de preparación de alimentos : Cocineros de comidas rápidas.
Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő vendéglátó-ipari foglalkozások : Képesítést nem igénylő vendéglátó-ipari foglalkozások : Gyorsételek készítői.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Békés Pizza Korlátolt Felelősségű Társaság Gyorsétel készítő és eladó munkatársat keres békéscsabai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.07.01 - , állásegyeztetés helye és módja: A foglalkoztató gyorsétel készítők (hamburger, pizza, stb.) jelentkezését várja. Jelentkezni Piatkó Zsoltnál lehet bar1288Reemplazar por una arrobagmail.com címen illetve a 70/5518797 számon hétköznap munkaidőben. . További információ:A foglalkoztató gyorsétel készítők (hamburger, pizza, stb.) jelentkezését várja. Jelentkezni Piatkó Zsoltnál lehet bar1288Reemplazar por una arrobagmail.com címen illetve a 70/5518797 számon hétköznap munkaidőben.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1096 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 18/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Békés Pizza Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 5600 Békéscsaba, Andrássy út 71-73.

Contacto: Piatkó Zsolt

Email: bar1288Reemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: (70) 5518797.

Ver las 83 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de preparación de alimentos : Cocineros de comidas rápidas ofertadas.