Trabajo en Nyugat-Dunantul (Hungría) de Ensambladores de maquinaria mecánica

Gyártósori összeszerelő (összeszerelő Operátor)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores de maquinaria mecánica.
Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Összeszerelők : Összeszerelők : Mechanikai gépek összeszerelői.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Prohumán 2004 Munkaerő Szolgáltató és Tanácsadó Korlátolt Felelősségű Társaság Gyártósori összeszerelő munkatársat keres mosonszolnoki munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: három vagy négy műszak, a hét öt munkanapján, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.02 - , állásegyeztetés helye és módja: Tel: 96/528-228 E-mail: porgei.martinReemplazar por una arrobaprohuman.hu Személyesen:Győr, Bástya utca 53-57.. Juttatások:Ingyenes céges buszjárat és munkásszállás, utazási költség térítés, 3 hónap után cafetéria. , Speciális munkakörülmények:Kettő vagy három műszakos munkarend hétfőtől-péntekig.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1048 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/06/2017.

Nº de vacantes: 50.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Salario: 150000.0 HUF mínimo y 200000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Prohumán 2004 Munkaerő Szolgáltató és Tanácsadó Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 9022 Győr, Bástya utca 53-57..

Contacto: Pörgei Martin

Teléfono: (70) 503-9791.

Ver las 227 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores de maquinaria mecánica ofertadas.