Trabajos de Diseñadores gráficos y multimedia en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Grafični Oblikovalec - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores : Diseñadores gráficos y multimedia.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved : Arhitekti/arhitektke, urbanisti/urbanistke, geodeti/geodetinje in oblikovalci/oblikovalke ipd : Grafični in multimedijski oblikovalci/grafične in multimedijske oblikovalke.

Descripción de la oferta de trabajo:
GRAFIČNI OBLIKOVALEC, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, IZKUŠNJE S PODROČJA MOTION GRAPHICS TER OBLIKOVANJE ATRAKTIVNIH IN UČINKOVITIH DIZAJNOV. POTREBNO JE ZNANJE S PODROČJA VIDEO ANIMACIJ IN MONTAŽE VIDEOV TER POZNAVANJE PROGRAMSKEGA ORODJA MAYA. PRIPRAVA VSEBIN ZA OBJAVO NA DRUŽBENIH OMREŽJIH., angleški jezik razumevanje tekoče, govorjenje zadovoljivo, pisanje tekoče, Napredno znanje programskega paketa 3D Maya, After Effect (z znanjem Trapcode plug in-i) illustrator, Adobe (Photoshop, Illustrator, Indesign), Napredno znanje 3D/2D motion graphics-animacija, vfx, post, modeliranje, animiranje, teksturiranje, lighting, high-end rendering, post produkcija (AE), Minimalno tri leta delovnih izkušenj na področju oblikovanja grafičnih in digitalnih vsebin, (na tržišču TV broadcast ali agencijsko ali freelance), Dobre organizacijske in komunikacijske sposobnosti, timska naravnanost, KOMUNIKATIVNOST, RAZGLEDANOST IN POZNAVANJE TRENDOV NA PODROČJU UPORABNIŠKE IZKUŠNJE. KREATIVNOST, INOVATIVNOST, NATANČNOST, HITROST, ODZIVNOST IN PRILAGODLJIVOST. SPOSOBNOST DELA POD PRITISKOM IN SLEDENJE ČASOVNIM ROKOM. SPOSOBNOST SAMOSTOJNEGA IN TIMSKEGA DELA. NARAVNANOST K CILJEM, MARLJIVOST, MOTIVIRANOST IN PROFESIONALNI PRISTOP.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 936 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 20/04/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica avanzada.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: PB TV televizijska dejavnost in produkcija d.o.o..

Dirección: Bravničarjeva ulica 13 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: ŠUDE MARINA

Email: marina.sudeReemplazar por una arrobaintheboxtv.eu

Teléfono: 08 382 90 20.

Ver las 135 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores : Diseñadores gráficos y multimedia ofertadas.