GRADBENI DELAVEC V - M/Ž. Osrednjeslovenska. Eslovenia

Oferta de empleo de Revocadores en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines : Revocadores.
Poklici za neindustrijski način dela : Gradbinci/gradbinke ipd. (razen elektroinštalaterji/elektroinštalaterke) : Gradbinci/gradbinke zaključnih del ipd : Štukaterji/štukaterke.

Descripción de la oferta de trabajo:
GRADBINCI ZAKLJUČNIH DEL IPD., D. N., poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, ZIDANJE ZIDOV IZ VSEH VRST MATERIALOV, IZDELAVA GROBIH IN FINIH OMETOV, IZDELOVANJE IN OBLAGANJE FASAD, POSTAVLJANJE FASADNIH, KONSTRUKCIJSKIH IN DELOVNIH ODROV, IZDELOVANJE VSEH KLASIČNIH IN SISTEMSKIH OPAŽEV, KRIVLJENJE IN POLAGANJE ENOSTAVNE ARMATURE, IZVAJANJE RUŠITVENIH DEL IN SANACIJE, VGRAJEVANJE VSEH VRST BETONA V OPAŽE, RAZTOVOR MATERIALA TER KONTROLIRANJE OPRAVLJENEGA LASTNEGA DELA, SPOROČANJE TEŽAV IN NEJASNOSTI NADREJENEMU, IZVAJANJE NALOG IZ PODROČJA VARNOSTI IN ZDRAVJA PRI DELU, POŽARNE VARNOSTI TER OPRAVLJANJE OSTALIH DEL, KI SO VEZANA ZA DEJAVNOST PODJETJA TER DELA, KI SO Z NJIMI POVEZANA OZIROMA KI SO POTREBNA ZA USPEŠEN REZULTAT OPISANEGA DELA, EVIDENTIRANJE DELOVNIH UR, POTROŠNJE MATERIALA, NAROČILA, NADZOR NAD OPRAVLJENIM DELOM, NAROČANJE MATERIALA, PRIPRAVA PODATKOV ZA OBRAČUN PLAČ ITD. DELO JE NA TERENU V SLOVENIJI IN TUJINI., dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 841 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 20/06/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 804.96 EUR (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: MERI-BAU, gradbeništvo, d.o.o,.

Dirección: Steletova cesta 8 , 1241 KAMNIK.

Contacto: IDRIZOVIĆ JUSUF

Email: info.meribauReemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: 059 021 903.

Ver las 246 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines : Revocadores ofertadas.