Ofertas de empleo en Goriska (Eslovenia) de Cocineros

Glavni Kuhar - M/ž

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros.
Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za osebne storitve : Kuharji/kuharice : Kuharji/kuharice.

Descripción de la oferta de trabajo:
KUHAR, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, ORGANIZIRA DNEVNO KUHANJE OBROKOV PO PROGRAMU (MALICE, KOSILA) IN POSEBNIH OBROKOV PO NAVODILIH VODSTVA ZAVODA, RAZPOREJA POSAMEZNE DNEVNE DELOVNE NALOGE POSAMEZNIM DELAVCEM KUHINJE, PRIPRAVLJA MALICE IN KOSILA ZA DIJAKE/ŠTUDENTE IN DELAVCE ZAVODA OZIROMA DRUGE OBROKE PO NAVODILU VODSTVA ZAVODA, IZDAJA HRANO ZA DIJAKE/ŠTUDENTE IN DELAVCE ZAVODA OZIROMA DRUGE NAROČNIKE, SKRBI ZA SPREJEMANJE IN USTREZNO SHRANJEVANJE ŽIVIL IN DRUGEGA POTREBNEGA MATERIALA, VODI EVIDENCO O DNEVNO PORABLJENIH ŽIVILIH, IZDANIH OBROKIH IN ZALOGAH TER SODELUJE PRI INVENTURI, OB ORGANIZIRANIH PRIREDITVAH SKRBI ZA PRIPRAVO PROSTOROV IN POGRINJKOV, SVETUJE IN POMAGA KUHARJEM IN KUHINJSKIM POMOČNIKOM PRI PRIPRAVI ŽIVIL, SESTAVLJA JEDILNIKE IN SODELUJE PRI IZRAČUNU CENE OBROKOV, VODI EVIDENCO IZDANIH OBROKOV IN JO POSREDUJE RAČUNOVODJI, DNEVNO PREGLEDUJE UREJENOST IN ČISTOČO KUHINJSKEGA BLOKA TER SKRBI ZA USTREZEN SANITARNI REŽIM, SKRBI ZA VSAKODNEVNO ČIŠČENJE IN VZDRŽEVANJE KUHINJSKE OPREME, NAPRAV, DELOVNIH POVRŠIN IN DRUGEGA KUHINJSKEGA INVENTARJA OZIROMA RAZPOREJA DELA V ZVEZI S ČIŠČENJEM KUHINJSKIM POMOČNIKOM OZIROMA ČISTILKAM, REDNO PREGLEDUJE DELOVANJE KUHINJSKE OPREME, POSEBEJ ŠE GOSPODINJSKIH APARATOV POD ELEKTRIČNO NAPETOSTJO IN PLINSKIH NAPRAV, TER O VSAKI OKVARI TAKOJ OBVESTI VODSTVO ZAVODA IN PRISTOJNE OSEBE, ZADOLŽENE ZA VZDRŽEVANJE POSAMEZNIH VRST STROJEV, REDNO PREVERJA ČISTOČO KUHINJSKEGA PERILA IN DELOVNIH OBLEK DELAVCEV V KUHINJI., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Goriška.

Ver 146 ofertas de trabajo en "Goriska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 13/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: DIJAŠKI DOM NOVA GORICA.

Dirección: STRELIŠKA POT 7, 5000 NOVA GORICA.

Contacto: KOJIĆ DRAGAN

Email: infoReemplazar por una arrobaddng.si

Ver las 1,401 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros ofertadas.