Gipszkarton és álmennyezet szerelő. Kozep-Magyarorszag

Ofertas de trabajo de Revocadores en Kozep-Magyarorszag (Hungría)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines : Revocadores.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Építőipari és hasonló foglalkozások, kivéve a villanyszerelőket : Építőipari szakipari foglalkozások : Stukkó készítők (épületszobrászok).

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Home Trend Szama 2002 Korlátolt Felelősségű Társaság Gipszkarton és álmennyezet szerelő munkatársat keres solymári munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.07.01 - 2017.11.30, állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál:70/709-32-19. Speciális követelmények:Németországi munkavégzés

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Magyarország.

Ver 521 ofertas de trabajo en "Kozep-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 13/06/2017.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: Home Trend Szama 2002 Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 2083 Solymár, Cseresznye utca 4..

Contacto: Major Csaba

Email: home.trend2002Reemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: (70) 709-32-19.

Ver las 244 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines : Revocadores ofertadas.