Oferta de empleo de Herramentistas en Kozep-Dunantul (Hungría)

Gépszerelő és -karbantartó Lakatos

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Fém-, gépipari és hasonló foglalkozások : Kovácsok, szerszámkészítők és hasonló foglalkozások : Szerszámkészítők és hasonló foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Prohumán 2004 Munkaerő Szolgáltató és Tanácsadó Korlátolt Felelősségű Társaság Gépszerelő és -karbantartó lakatos munkatársat keres tatabányai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: három vagy négy műszak, a hét minden napján, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.05.31 - , állásegyeztetés helye és módja: ., Prohumán iroda, 2800 Tatabánya, Dózsakert 58/a. vagy e-mailen: Matlary.ZoltanReemplazar por una arrobaprohuman.hu. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Elektronikai műszerész;Mechanikai műszerész, ;Juttatások:Műszakpótlék: délelőtt 15%, délután 30% éjszaka 45%, + cafetéria, Speciális munkakörülmények:3 műszak, 8 óra, 6+2-es munkavégzés, Speciális követelmények:Felhasználói szintű számítógépes ismeretek; Mechanikai és elektromos mérőeszközök ismerete; Pneumatikai, elektronikai és mechanikai alapismeretek.

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 571 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/05/2017.

Nº de vacantes: 4.

Experiencia: Hasta 2 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 327000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Prohumán 2004 Munkaerő Szolgáltató és Tanácsadó Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 2800 Tatabánya, Dózsa kert 59/2..

Contacto: Balla Diána

Email: szalai.laszloReemplazar por una arrobakomarom.gov.hu

Teléfono: (34) 309-648.

Ver las 438 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines ofertadas.