Trabajos en Del-Alfold (Hungría) de Operadores de máquinas de coser

Gépi Varró (varró - Megváltozott Munkaképes Személyeknek)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para fabricar productos textiles y artículos de piel y cuero : Operadores de máquinas de coser.
Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Helyhez kötött berendezések és gépek kezelői : Textil-, szőrme- és bőrterméket gyártó gépek kezelői : Varrógépkezelők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Kézmű Fővárosi Kézműipari Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság Gépi varró munkatársat keres nagybaracskai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.11 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 6527 Nagybaracska, Szabadság tér 34 - 20/493-8419 Gyenisné. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Varrómunkás, ;Speciális követelmények:megváltozott munkaképes munkavállalók jelentkezését várják

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1089 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 10/08/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Hasta 2 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 20.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Kézmű Fővárosi Kézműipari Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 6527 Nagybaracska, Szabadság tér 34.

Contacto: Gyenisné Vígh Mária

Teléfono: (20) 493-8419.

Ver las 59 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para fabricar productos textiles y artículos de piel y cuero : Operadores de máquinas de coser ofertadas.