Vacantes en Hungría (Kozep-Dunantul) de Ingenieros mecánicos

Gépészmérnök (cad!cam Technológus Mérnök)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros mecánicos.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Természettudományi és műszaki foglalkozások : Mérnökök (kivéve a villamosmérnököket) : Gépészmérnökök.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) EVOLT Kft. Gépészmérnök munkatársat keres székesfehérvári munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.16 - , állásegyeztetés helye és módja: fényképes önéletrajz küldése: eletpalyaReemplazar por una arrobaevolt.hu. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Gépészmérnök, ;További információ:Gépészmérnöki diploma, CNC programok készítése CAM szoftverekkel. Technologizálás, gyártástámogatás, 3D modellek optimalizálása-gyártása. Normázás, költségcentrikus gondolkodás, határozott, precíz és önálló munkavégzés. Készüléktervezési 3D ismeret, sorozatgyártásban szerzett tapasztalat, minőségügyi tapasztalat. Német és/vagy angol nyelvismeret. Megnyugtató fizetéscsomag, szakmai fejlődési támogatás, hosszú távú biztos munkavégzés, kulturált környezet, jó csapat!

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 594 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 15/06/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 380000.0 HUF mínimo y 550000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: EVOLT Kft..

Dirección: 8000 Székesfehérvár, Sereg utca 1-5..

Contacto: Schindele Zsolt

Email: eletpalyaReemplazar por una arrobaevolt.hu

Teléfono: (0) 0.

Ver las 419 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros mecánicos ofertadas.