Búsqueda en Hungría (Nyugat-Dunantul) de Reguladores y operadores de máquinas herramientas

Forgácsoló (forgácsoló)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Reguladores y operadores de máquinas herramientas.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Fém-, gépipari és hasonló foglalkozások : Kovácsok, szerszámkészítők és hasonló foglalkozások : Fémmegmunkálógép-beállítók és -üzemeltetők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Kelly Services Hungary Személyzeti Szolgáltató Kft Forgácsoló munkatársat keres győri munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: három vagy négy műszak, a hét öt munkanapján, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.16 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni lehet a 0630/411-6852-es telefonszámon Horváth Norbertnél. . A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Fémforgácsoló, ;Juttatások:Szálláslehetőség!, Speciális munkakörülmények:Fizikai álló munka, További információ:A Kelly Services Hungary Kft. keres győri megbízója részére forgácsolókat (min. 10 fő). Elvárás: középfokú fémipari végzettség, vagy fémipari tapasztalat. A munka jellege fizikai álló munka. Munkarend: folyamatos 12 órás munkarend. Juttatások: bejárási támogatás (86%), 3 hónap próbaidő után cafetéria. Igény esetén munkássszállást is biztosítanak. Jelentkezni a 30/411-6852-es telefonszámon lehet Horváth Norbertnél.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1046 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 15/06/2017.

Nº de vacantes: 10.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 60.

Salario: mínimo 230000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Kelly Services Hungary Személyzeti Szolgáltató Kft.

Dirección: 1085 Budapest 08. ker., Kálvin tér 12..

Contacto: Horváth Norbert

Email: norbert.horvathReemplazar por una arrobakellyservices.hu

Teléfono: (30) 411-6852.

Ver las 890 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Reguladores y operadores de máquinas herramientas ofertadas.