Folyamatmérnök, elektronika és távközlés (Folyamatmérnök (process engineer))

Ofertas en Hungría (Kozep-Dunantul) de Ingenieros electrónicos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes : Ingenieros electrónicos.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Természettudományi és műszaki foglalkozások : Villamosmérnökök : Gyengeáramú villamosmérnökök.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) PCE Paragon Solutions Korlátolt Felelősségű Társaság Folyamatmérnök, elektronika és távközlés munkatársat keres komáromi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.11 - , állásegyeztetés helye és módja: Angol és magyar nyelvű önéltrajz küldése a pozíció és fizetési igény megjelölésével az edit.csajaghyReemplazar por una arrobafoxconn.com e-mail címre. Juttatások:havibér + cafeteria, Speciális követelmények:középfokú angol nyelvtudás, szakmai tapasztalat, céltudatos, agilis személyiség, További információ:Feladatok: - termelési folyamatok fejlesztése, optimalizálása - új termékek, folyamatok bevezetése, próbagyártások felügyelete - dokumentumok elkészítése, napi szinten (SOP, folyamatábra,stb) - munkafolyamtok kidolgozása és karbantartása - költségcsökkentési lehetőségek felkutatása és bevezetése - képzési anyagok kidolgozása, közreműködés a lebonyolításban - problémamegoldás Elvárások: - főiskolai/egyetemi diploma - mérnöki végzettség - középfokú angol nyelvtudás - AutoCAD, CAD, CAD/CAM ismerete (előny) - szakmai tapasztalat - céltudatos, agilis személyiség

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 571 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 10/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: PCE Paragon Solutions Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 2900 Komárom, Bánki Donát utca 1.

Contacto: Csajághy Edit

Email: edit.csajaghyReemplazar por una arrobafoxconn.com

Teléfono: ().

Ver las 244 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes : Ingenieros electrónicos ofertadas.