FIZIOTERAPEVT - PRIPRAVNIK - M/Ž. Osrednjeslovenska

Oferta de Fisioterapeutas en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Otros profesionales de la salud : Fisioterapeutas.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje : Drugi zdravstveni strokovnjaki/druge zdravstvene strokovnjakinje : Fizioterapevti/fizioterapevtke.

Descripción de la oferta de trabajo:
FIZIOTERAPEVT, Določen čas, 9 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, ORGANIZIRANJE, NAČRTOVANJE, IZVAJANJE IN VREDNOTENJE FIZIOTERAPEVTSKIH STORITEV, OSVEŠČANJE STANOVALCEV O NAČINIH ZA OHRANJANJE IN IZBOLJŠANJE ZDRAVJA, SEZNANJANJE IN POUČEVANJE SODELAVCEV O NAČINIH IZVAJANJA POMOČI STANOVALCEM TER PRILAGAJANJU DELOVNEGA OKOLJA IN POSTOPKOV ZA VARNO DELO, VODENJE EVIDENC IN UREJANJE DELOVNE DOKUMENTACIJE, DRUGA DELA PO NALOGU NADREJENEGA., slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Kandidat ne rabi imeti opravljen - strokovni izpit s področja zdravstvenega varstva in preizkus iz varstva pri delu in protipožarnega varstva., dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 827 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 13/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: DOM STAREJŠIH OBČANOV FUŽINE.

Dirección: NOVE FUŽINE 40, 1000 LJUBLJANA.

Contacto: MODERNIČ LILIJANA

Email: tajnistvoReemplazar por una arrobadso-fuzine.si

Teléfono: 01/58 74 621.

Ver las 162 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Otros profesionales de la salud : Fisioterapeutas ofertadas.