Oferta de empleo de Técnicos y asistentes fisioterapeutas en Hungría (Nyugat-Dunantul)

Fizioterápiás Asszisztens (fizioterápiás Asszisztens)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Otros profesionales de nivel medio de la salud : Técnicos y asistentes fisioterapeutas.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Egészségügyi foglalkozások : Egyéb egészségügyi foglalkozások : Fizioterápiás technikusok és asszisztensek.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Fizioterápiás asszisztens munkatársat keres hévízi munkavégzésre közalkalmazotti (kjt.) jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.07.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 8380 Hévíz, dr. Schulhoff Vilmos sétány 1., Jelentkezés pályázat benyújtásával a foglalkoztató részére. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Fizioterápiás asszisztens, ;További információ:Pályázati feltételek: - Középfokú képesítés, fizioterápiás asszisztens, fizioterápiás szakasszisztens, - büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány) A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások: - Fényképpel ellátott önéletrajz; végzettséget igazoló dokumentumok másolatai; nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy a pályázó személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhetik A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Csörnyei Mária ápolási igazgató nyújt, a 83/501-704 -os telefonszámon. A pályázatok benyújtásának módja: - Elektronikus úton Csörnyei Mária ápolási igazgató részére a maria.csornyeiReemplazar por una arrobaspaheviz.hu E-mail címen keresztül

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1042 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 11/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház.

Dirección: 8380 Hévíz, dr. Schulhoff Vilmos sétány 1..

Contacto: Csörnyei Mária ápolási igazgató

Email: maria.csornyeiReemplazar por una arrobaspaheviz.hu

Teléfono: (83) 501-704.

Ver las 73 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Otros profesionales de nivel medio de la salud : Técnicos y asistentes fisioterapeutas ofertadas.