Firemní právník/čka, Podnikoví právníci. Moravskoslezský kraj

Vacantes en Moravskoslezský kraj (República Checa) de Profesionales en derecho

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.
Specialisté : Specialisté v oblasti právní, sociální, kulturní a v příbuzných oborech : Specialisté v právní oblasti a pracovníci v příbuzných oborech : Specialisté v právní oblasti a pracovníci v příbuzných oborech jinde neuvedení.

Descripción de la oferta de trabajo:
Místo výkonu práce: CTPark, Na Rovince 879, Ostrava - Hrabová Právní oddělení společnosti Wincott People hledá do svého týmu nového člena. Co Vás čeká: Příprava, připomínkování a kontrola smluvní dokumentace Poskytování právního poradenství především v oblasti pracovního a obchodního práva Zastupování společnosti ve správních řízeních Vedení jednotlivých případů Právní zabezpečení nových projektů firmy Právní úprava a aktualizace provozně technického manuálu a interních předpisů Monitoring legislativních návrhů a změn Naše očekávání od kandidáta: VŠ vzdělání II. stupně v oboru právo Znalost pracovního a obchodního práva Znalost slovenského právního řádu výhodou Znalost anglického a německého jazyka výhodou Uživatelskou znalost MS Office (Excel, Powerpoint, Word, Outlook) Samostatnost, spolehlivost, preciznost Schopnost vyjednávat Časovou a geografickou flexibilitu Řidičský průkaz sk. B Nabízíme: Příležitost stát se součástí právního oddělení v rostoucí společnosti Dlouhodobou spolupráci na HPP s možností smlouvy na dobu neurčitou Příjemné pracovní prostředí v moderní kancelářské budově Služební notebook a telefon Profesní a osobnostní růst Zajímavé finanční ohodnocení, bonusy Místo výkonu práce: Ostrava Termín nástupu dohodou Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Pošlete nám prosím svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře. Zasláním Vašich osobních údajů udělujete souhlas s jejich zpracováním společnosti Wincott People, se sídlem: Oběžná 1086/4, Ostrava 709 00, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 367 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Sí.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 25000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Bc. Eva Huberová

Empresa: Wincott People, a. s., organizační složka.

Contacto: Bc. Eva Huberová

Email: eva.huberovaReemplazar por una arrobawincottpeople.com

Teléfono: +420 739 488 388.

Ver las 122 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.