FINANČNIK V - M/Ž. Osrednjeslovenska. Eslovenia

Ofertas de empleo en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de Contables

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Contables.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za finančno poslovanje : Računovodje/računovodkinje.

Descripción de la oferta de trabajo:
RAČUNOVODJA, poskusno delo 2 meseca, Določen čas oz. do vrnitve javne uslužbenke s porodniškega dopusta do predvidoma 31.05.2018, polni delovni čas, 40 ur, FINANČNO-RAČUNOVODSKE NALOGE (KNJIŽENJE POSLOVNIH DOGODKOV V PROGRAMSKO APLIKACIJO MFERAC NA PODLAGI PRAVILNO LIKVIDIRANIH DOKUMENTOV; PRAVILNA IZDELAVA ODREDB IN FEPOV), PRIPRAVA PODATKOV ZA IZDELAVO MESEČNIH IN LETNIH LIKVIDNOSTNIH NAČRTOV, NALOGE POVEZANE Z BLAGAJNIŠKIM POSLOVANJEM, IZSTAVLJANJE RAČUNOV IN VODENJE ANALITIČNE EVIDENCE NEPLAČNIKOV TER PRIPRAVA PREDLOGOV ZA IZTERJAVO, IZVAJANJE ENOSTAVNEJŠIH NALOG V ZVEZI S PRIPRAVO IN IZVRŠEVANJEM PRORAČUNA, VODENJE EVIDENC ZA SODNE TAKSE IN PRIČNINE, KONTROLA OBRAČUNA SODNIH TAKS IN PRIČNIN, OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG Z DELOVNEGA PODROČJA., Pogoji, ki jih morajo kandidati izpolnjevati za zasedbo delovnega mesta: srednja strokovna ali splošna izobrazba, najmanj 6 mesecev delovnih izkušenj, opravljen izpit iz poznavanja določil Sodnega reda. Prijava mora vsebovati: 1. izjavo o izpolnjevanju pogoja glede zahtevane izobrazbe, iz katere mora biti razvidna stopnja in smer izobrazbe ter leto in ustanova, na kateri je bila izobrazba pridobljena, 2. pisno izjavo o vseh dosedanjih zaposlitvah, iz katere je razvidno izpolnjevanje pogoja glede zahtevanih delovnih izkušenj. V izjavi kandidat navede datum sklenitve in datum prekinitve delovnega razmerja pri posameznem delodajalcu, ter kratko opiše delo, ki ga je opravljal pri tem delodajalcu. Ostali pogoji za zasedbo prostega delovnega mesta so objavljeni na spletni strani Okrajnega sodišča v Ljubljani.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 840 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 13/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: OKRAJNO SODIŠČE V LJUBLJANI.

Dirección: Miklošičeva cesta 10 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: PEZDIR JANA

Email: kadrovska.ojljReemplazar por una arrobasodisce.si

Ver las 322 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Contables ofertadas.