Festő és mázoló. Kozep-Magyarorszag. Hungría

Vacantes en Kozep-Magyarorszag (Hungría) de Pintores y empapeladores

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Pintores, limpiadores de fachadas y afines : Pintores y empapeladores.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Építőipari és hasonló foglalkozások, kivéve a villanyszerelőket : Festők és mázolók, épületszerkezet-tisztítók és hasonló foglalkozások : Festők és hasonló foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) TIKI Generálkivitelező Korlátolt Felelősségű Társaság Festő és mázoló munkatársat keres budapest 07. ker.i munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.06 - 2017.11.01, állásegyeztetés helye és módja: 1076 Budapest, Sajó utca 3.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Festő (a tevékenység megjelölésével), ;További információ:Építőipari Generálkivitelező cég felvételt hirdet profi építőipari szakmunkások részére. Összeszokott kis létszámú, fiatalos csapatunkba keresünk minimum 5-8 év építésben, felújításban szerzett tapasztalattal rendelkező szakembert, hosszú távra. Vállalkozásunk csak magánmegrendelőket szolgál ki, fő profilunk, kisebb családi házak építése, renoválása, bővítése, lakások komplett generál felújítása. Csapatunkban minden résztvevő minimum három szakmát felölelő szaktudással rendelkezik, és azt eladható, magas minőségben végzi. Az ideális jelentkező szintén több szakmában is jártas, és azokat magas szakmai színvonalon űzi. A következő építőipari szakmák ismerete jelent előnyt: festő-mázoló, kőműves, hideg-meleg burkoló, szárazépítő, ács tetőfedő. Szakirányú végzettség előny, de nem feltétel. Vállalkozásunk egy kis létszámú összetartó csapattal dolgozik, így nem csak a szakmai hozzáértés fontos! Kizárólag munkájára, önmagára, és munka környezetére kifejezetten igényes, megbízható, pontos, önállóan dolgozó, kollégákat keresünk. Káros szenvedélyektől mentes, dolgozni tudó, és akaró szakemberek jelentkezését várjuk! Munkaidő heti öt nap, napi tíz óra, fél óra fizetett ebédidővel. Fizetés heti rendszerességgel! A megfelelt jelentkezőnek a 2 hónap próbaidő lejárta után, hosszú távú, bejelentett munka lehetőséget biztosítunk, korrekt bérezéssel! Vidékieknek szállást NEM tudunk biztosítani! Jelentkezni a megadott telefonon 08:00-18:00-ig minden nap. Jelentkezés 55 éves korig.

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Magyarország.

Ver 504 ofertas de trabajo en "Kozep-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 05/06/2017.

Nº de vacantes: 4.

Experiencia: Hasta 2 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 150000.0 HUF mínimo y 200000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: TIKI Generálkivitelező Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 1076 Budapest 07. ker., Sajó utca 3 fszt 2..

Contacto: Simich Tibor

Ver las 469 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Pintores, limpiadores de fachadas y afines : Pintores y empapeladores ofertadas.