Fejlesztési mérnök, gépgyártás (Fejlesztő mérnök)

Ofertas de trabajo en Hungría (Del-Alfold) de Ingenieros mecánicos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros mecánicos.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Természettudományi és műszaki foglalkozások : Mérnökök (kivéve a villamosmérnököket) : Gépészmérnökök.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) LINAMAR HUNGARY ZRT. Fejlesztési mérnök, gépgyártás munkatársat keres békéscsabai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.07.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Szakmai önéletrajzokat az alábbi elérhetőségekre várjuk: Fórián Ildikó HR munkatárs E-mail cím: cvReemplazar por una arrobalinamar.com Személyes találkozóra időpont egyeztetés a 68/514-617 számon H-P: 8:00-16:30 között. . A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Villamosmérnök;Mechatronikai műszerész;Gépészmérnök, ;További információ:Fejlesztő mérnök Feladatok: Fejlesztési csoport munkájában aktív részvétel, A fejlesztési csoporttól rendelt egyedi célgépekről, robotcellákról teljes 3D modell készítése SolidWorks használatával, Projektekhez tartozó teljes műszaki dokumentáció elkészítése, Gyártás pontos megszervezése, belső és külső erőforrások használatával Aktív részvétel a teszt készülékek gyártásában Készülékekhez tartozó pótalkatrész lista összeállítása Elvárásaink: Villamosmérnök/mechatronikai mérnöki diploma Előny: Angol nyelvtudás, Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, PLC programozásban szerzett tapasztalat Siemens, Omron, Mitsubishi Robotprogramozásban szerzett tapasztalat ABB, Mitsubishi Termékfejlesztésben, műszaki tervezésben szerzett tapasztalat Tervező és programozó szoftverek SolidWorks, AutoCad, ABB RobotStudio ismerete Elektronikai ismeretek Amit kínálunk: Innovatív munka nemzetközi környezetben Karrierépítési lehetőség Szakmai és személyes fejlődés képzések által Szakmai önéletrajzokat az alábbi elérhetőségekre várjuk: Fórián Ildikó HR munkatárs E-mail cím: cvReemplazar por una arrobalinamar.com Személyes találkozóra időpont egyeztetés a 68/514-617 számon H-P: 8:00-16:30 között.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1064 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 20/06/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Hasta 2 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: LINAMAR HUNGARY ZRT..

Dirección: 5600 Békéscsaba, Szarvasi út 86-88..

Contacto: Fórián Ildikó

Email: cvReemplazar por una arrobalinamar.hu

Teléfono: ().

Ver las 414 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros mecánicos ofertadas.