Faipari gyári munkás (Asztalos, faipari gépkezelő)

Demanda en Hungría (Nyugat-Dunantul) de Operadores de instalaciones de procesamiento de la madera

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de instalaciones para la preparación de papel y de procesamiento de la madera : Operadores de instalaciones de procesamiento de la madera.
Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Helyhez kötött berendezések és gépek kezelői : Fafeldolgozó és papírgyártó berendezések kezelői : Fafeldolgozó berendezések kezelői.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Trendo-Bútor Kft Faipari gyári munkás munkatársat keres pölöskei munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.19 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál telefonon: 30-377-6470, email-ben: balazsReemplazar por una arrobatrendo-butor.hu. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Asztalos;Faipari gépmunkás, ;Juttatások:A munkába járást a foglalkoztató kisbusszal is tudja biztosítani, További információ:A foglalkoztató a munkába járást is tudja biztosítani

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1098 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 18/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Trendo-Bútor Kft.

Dirección: 8929 Pölöske, Béla major major.

Contacto: Kovács Balázs

Email: balazsReemplazar por una arrobatrendo-butor.hu

Teléfono: (30) 377-6470.

Ver las 83 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de instalaciones para la preparación de papel y de procesamiento de la madera : Operadores de instalaciones de procesamiento de la madera ofertadas.