Oferta de trabajo de Operadores de máquinas de vapor y calderas en Hungría (Del-Alfold)

Fűtő, üvegkemence (fűtő)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de máquinas de vapor y calderas.
Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Helyhez kötött berendezések és gépek kezelői : Egyéb, helyhez kötött berendezések és gépek kezelői : Gőzgép- és kazánkezelők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) KALOCSAI FŰSZERPAPRIKA ZRT. Fűtő, üvegkemence munkatársat keres kalocsai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: vezénylés szerint, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.02 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 6300 Kalocsa, Alkotmány út 49., személyesen önéletrajzzal, bizonyítvánnyal Horváth Gyulánál. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Ipari gáz- és olajtüzelőberendezés-kezelő;Kazánfűtő, ;Speciális munkakörülmények:több műszak, Speciális követelmények:földgázüzemeltetésű berendezések kezelője bizonyítvány

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1064 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 161000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: KALOCSAI FŰSZERPAPRIKA ZRT..

Dirección: 6300 Kalocsa, Alkotmány út 49..

Contacto: Biacsi Sándorné

Teléfono: (78) 462-555.

Ver las 19 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de máquinas de vapor y calderas ofertadas.