Fémcsiszoló, köszörűs, szerszámköszörűs. Kozep-Dunantul

Trabajos de Pulidores de metales y afiladores de herramientas en Kozep-Dunantul (Hungría)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Pulidores de metales y afiladores de herramientas.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Fém-, gépipari és hasonló foglalkozások : Kovácsok, szerszámkészítők és hasonló foglalkozások : Fémcsiszolók, köszörűsök és szerszámköszörűsök.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) ADECCO Személyzeti Közvetítő Kft. Fémcsiszoló, köszörűs, szerszámköszörűs munkatársat keres környei munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: három vagy négy műszak, a hét minden napján, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.19 - , állásegyeztetés helye és módja: ., Jelentkezni a következő elérhetőségeken lehet: Telefonon 30/325-3238, személyesen Tatabánya Réti u. 150, e-mailen gabriella.kucserakReemplazar por una arrobaadecco.com. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Köszörűs;Esztergályos, ;Juttatások:A cégnél használt bérsávok alapján, Speciális munkakörülmények:3 szak 6+2 beosztás, Európai és amerikai rajzrendszerek ismerete., Speciális követelmények:Középfokú műszaki-forgácsolói végzettség, köszörülő, vasipari tapasztalat.

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 571 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 18/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: ADECCO Személyzeti Közvetítő Kft..

Dirección: 2800 Tatabánya, Réti utca 150.

Contacto: Kucserák Gabriella

Email: gabriella.kucserakReemplazar por una arrobaadecco.com

Ver las 57 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Pulidores de metales y afiladores de herramientas ofertadas.